Eventgoose

In een wandeling door de turbinehal van de Electriciteitsfabriek, overkomt de kunst de bezoeker, zoals het leven de mens overkomt. Bij het eerste bezoek aan de oude turbinehal was het voor de makers meteen duidelijk dat het gebouw een spektakel is. In plaats van het naar de achtergrond te duwen met kunst, laten zij de kunstwerken versmelten met de ruimte.

Om Ohm Omega

Date

24 September 2021 until 28 November 2021

24 September (Friday) 16:00 - 20:00
25 September (Saturday) 12:00 - 17:00
26 September (Sunday) 12:00 - 17:00
1 October (Friday) 16:00 - 20:00
2 October (Saturday) 12:00 - 17:00
3 October (Sunday) 12:00 - 17:00
8 October (Friday) 16:00 - 20:00
9 October (Saturday) 12:00 - 17:00
10 October (Sunday) 12:00 - 17:00
15 October (Friday) 16:00 - 20:00
16 October (Saturday) 12:00 - 17:00
17 October (Sunday) 12:00 - 17:00
22 October (Friday) 16:00 - 20:00
23 October (Saturday) 12:00 - 17:00
24 October (Sunday) 12:00 - 17:00
29 October (Friday) 16:00 - 20:00
30 October (Saturday) 12:00 - 17:00
31 October (Sunday) 12:00 - 17:00
5 November (Friday) 16:00 - 20:00
6 November (Saturday) 12:00 - 17:00
7 November (Sunday) 12:00 - 17:00
12 November (Friday) 16:00 - 20:00
13 November (Saturday) 12:00 - 17:00
14 November (Sunday) 12:00 - 17:00
19 November (Friday) 16:00 - 20:00
20 November (Saturday) 12:00 - 17:00
21 November (Sunday) 12:00 - 17:00
26 November (Friday) 16:00 - 20:00
27 November (Saturday) 12:00 - 17:00
28 November (Sunday) 12:00 - 17:00
Show more

Location

De Electriciteitsfabriek

De Constant Rebecqueplein 20, 2518 RA Den Haag

Directions